В Австрия съществуват 9 основни федерални института за икономическо подпомагане (WIFI) и над 80 представителства в цялата страна:

WIFI Burgenland
Robert Graf Platz 1,
7000 Eisenstadt
T: +43 (0)5 90 90 7-2000
E: info@bgld.wifi.at

   

WIFI Lower Austria
Mariazeller Straße 97,
3100 St. Pölten
T: +43 (0)2742 890-2000
E: office@noe.wifi.at

WIFI Upper Austria
Wiener Straße Nr. 150,
4021 Linz
T: +43 (0)5-7000-77
E: kundenservice@wifi-ooe.at

WIFI Salzburg
Julius Raab Platz 2,
5027 Salzburg
T: +43 (0)662 8888-411
E: info@sbg.wifi.at

WIFI Carinthia
Europaplatz 1,
9021 Klagenfurt
T: +43 (0) 5 9434
E: wifi@wifikaernten.at

WIFI Styria
Körblergasse 111-113,
8021 Graz
T: +43 (0)316 602-1234
E: info@stmk.wifi.at

WIFI Tyrol
Egger-Lienz-Straße 116,
6020 Innsbruck
T: +43 (0)5 90 90 5-7777
E: info@wktirol.at

WIFI Vorarlberg
Bahnhofstr. 24,
6850 Dornbirn
T: +43 (0)5572 3894-424
E: Anmeldung@vlbg.wifi.at

WIFI Vienna
Währinger Gürtel 97,
1180 Wien
T: +43 (0)1 476 77
E: InfoCenter@wifiwien.at

WIFI в Европа

WIFI Croatia
Ivanka Springer
Ilica 242
10 000 Zagreb, Kroatien
T +3851 4553 020
E info@wificroatia.hr
www.wificroatia.hr

                  

WIFI Slovakia
Herbert Stemper
Wiedner Hauptstraße 63
1045 Wien, Österreich
T +43 5 90 900 4555
F +43 5 90 900 3066
E herbert.stemper@wko.at
www.wifi-sk.sk

WIFI Polska
Beata Nowaczyk
ul. Rubiez 46, Bud.C3
61-612 Poznan, Polen
T +48 61 827 94 10
F +48 61 827 94 11
E beata.nowaczyk@wifi-pl.pl
www.wifi-pl.pl

WIFI Hungaria
Beatá Földváry
Bajza utca 24
1062 Budapest, Ungarn
T +36 1 4 880 880
F +36 1 4 880 881
E info@wifi.hu
www.wifi.hu

WIFI Romania
Maria Craciun
Calea Grivitei nr. 8-10, etj. 6
Bucuresti, Sector 1, Rumänien
T +40 21 310 3341
E maria.craciun@wifiromania.ro
www.wifiromania.ro


WIFI Czech Republic
Tomas Zdechovsky
Na Brne 362
500 02 Hradec Králové, Tschechien
T +420 774 888 300
E zdechovsky@commservis.com
www.wifi-cz.cz

WIFI Albania
Bianca Duro
Rruga e Dibres, Kompleksi Halili
1017 Tirana, Albanien
T +355 4 80 73 86
F +355 68 90 25 404
E bianca.duro@wifi-al.al
www.wifi-al.al

WIFI Serbia
Ivanka Springer
Dositejeva br.8
11000 Beograd, Serbien
T +381 11 30 39 172
E office@wifi-srbija.com
www.wifi-srbija.com

WIFI Bosnia and Herzegovina
Edin Sepo
Branilaca Sarajeva 20/I
71000 Sarajevo, Bosnien-Herzegowina
T +387 33 264 785
F +387 33 264 786
E office@wifi-bosnia.ba
www.wifi-bosnia.ba